Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

O nas

Roomland.pl – znajdź swój kwadrat!

Szukasz mieszkania do wynajęcia, fajnej kwatery albo po prostu stancji? Z Roomland znajdziesz dach nad głową – za darmo, szybko i bezpiecznie. To portal, który w nowoczesny i prosty sposób umożliwia znalezienie mieszkania, pokoju i miejsca do wynajęcia (także współdzielonego z sublokatorem). Tylko w Roomland zaznaczysz na interaktywnej mapie obszar, w którym chcesz zamieszkać!

Szukasz mieszkania blisko uczelni lub pracy? Chcesz mieszkać w centrum czy z dala od zgiełku i hałasu miasta? Preferujesz współlokatorów czy wolisz zamieszkać w kawalerce? A może interesuje Cię po prostu stancja daleko od śródmieścia, ale w pobliżu uniwersyteckiego kampusu?

U nas znajdziesz najlepsze oferty wynajmu mieszkań dopasowane do Twoich konkretnych wymagań!

Do wynajęcia są zarówno całe mieszkania, jak i pokoje, a nawet miejsca w pokoju (np. współdzielenie pokoju ze sublokatorem).

Portal Roomland przeznaczony jest dla wszystkich poszukujących mieszkań lub pokojów na wynajem (zarówno dla tych, którzy chcą zamieszkać, jak i dla tych, którzy chcą udostępnić swój lokal). Oprócz możliwości dodania ogłoszeń z ofertami nieruchomości na wynajem na Roomland istnieje opcja zamieszczenia ogłoszenia typu „poszukuję”.

Pamiętaj, że na Roomland przeszukiwanie i zamieszczanie ofert wynajmu mieszkań jest bezpłatne. Dzięki nam szybko i bez kłopotu odnajdziesz swoje wymarzone lokum, kawalerkę, pokój czy po prostu cztery kąty!

7 kroków, które dzielą Cię od wynajęcia wymarzonego mieszkania. To naprawdę bardzo proste!

1. Oznacz, czy szukasz mieszkania, kawalerki, czy po prostu czterech kątów.
2. Określ swoją ulubioną lokalizację – zaznacz na mapie, gdzie chcesz mieszkać.
3. Ustaw miesięczny budżet na wynajem.
4. Daj znać, czy studiujesz, czy pracujesz.
5. Zaznacz, jeśli poszukujesz współlokatorki/współlokatora.
6. Pokaż się innym, wstaw swoje zdjęcie.
7. Ciesz się Twoją najlepszą miejscówą w mieście!

Jesteś agentem nieruchomości?
Prowadzisz własne biuro?

Zostań partnerem Roomland i zacznij docierać z ofertami do większej liczby osób! Już teraz załóż darmowe konto, eksportuj ogłoszenia i ciesz się zapytaniami od naszych użytkowników!

Zarejestruj się!