Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Pomoc

Niniejszy artykuł poświęcony jest pomocy biurom nieruchomości w użytkowaniu serwisu Roomland.pl. Robimy wszystko co możemy, aby nasz serwis był prosty i intuicyjny. Jeśli nie jesteś pośrednikiem, a podczas korzystania z serwisu napotkałeś jednak na problem lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, zadać pytanie czy zaproponować zmiany na stronie, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, prześlij nam maila ([email protected]) lub wyślij wiadomość przez social media (facebook.com/roomlandpl). Na wszystkie pytania odpowiadamy bardzo szybko i gwarantujemy, że Twoja wiadomość również nie zostanie pominięta.

Jeśli jesteś pośrednikiem i chcesz się z nami skontaktować, to zanim to zrobisz, sprawdź poniższą listę najczęściej zadawanych pytań. Być może znajdziesz tam odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
 
  • Jak rozpocząć współpracę z Roomland?
Aby rozpocząć współpracę z Roomland wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto dla biura nieruchomości. W ciągu 24 godzin od przesłania formularza zweryfikujemy i zatwierdzimy Twoje konto, a następnie skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów i importu Twoich ogłoszeń.
 
  • Kto może założyć konto firmowe?
Konta firmowe na Roomland dedykowane są biurom nieruchomości. Każde biuro może zarejestrować się w naszym serwisie i dodawać lub eksportować swoje ogłoszenia.
 
  • Czy korzystanie z serwisu jest płatne?
Roomland.pl to bezpłatny serwis ogłoszeniowy. Nie ponosisz żadnych opłat za korzystanie z serwisu, dodawanie ogłoszeń czy założenie konta.
 
  • Jak eksportować ogłoszenia?
Na Roomland bez kłopotu zaimportujesz ogłoszenia wynajmu mieszkań i innych lokali mieszkalnych swojego biura. Nasz serwis pozwala na eksport ogłoszeń z większości programów wykorzystywanych przez agencje nieruchomości. Eksport ogłoszeń jest opcją dostępną tylko dla zarejestrowanych firm. W ciągu 24 godzin od przesłania formularza rejestracji Twojego biura skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów eksportu.
 
  • Jaki jest czas trwania ogłoszenia?
Ogłoszenia na Roomland.pl wygasają po 30 dniach od ich dodania. W każdej chwili ogłoszenie może zostać podbite i trafić na górę wyników wyszukiwań. Ogłoszenie można podbić po zalogowaniu na swoje konto, w panelu firmy. Ogłoszenia eksportowane na nasz serwis są aktualizowane co godzinę i nie wymagają ponownego wystawienia po upływie 30 dni.
 
  • Jak edytować lub usunąć ogłoszenie?
Aby ręcznie zarządzać swoimi ogłoszeniami musisz zalogować się na swoje konto. W panelu firmy masz dostęp do ich edycji i usuwania. W przypadku eksportu ofert operacje edycji i usuwania ogłoszeń są realizowane automatycznie.
 
  • Jak edytować dane firmy?
Edytować wszystkie dane Twojej firmy możesz po zalogowaniu na swoje konto w zakładce z ustawieniami. W panelu firmy możesz również zarządzać swoimi ogłoszeniami i masz dostęp do wszystkich zapytań w sprawie ofert. 

Masz inne pytanie? Napisz do nas na [email protected].

Jesteś agentem nieruchomości?
Prowadzisz własne biuro?

Zostań partnerem Roomland i zacznij docierać z ofertami do większej liczby osób! Już teraz załóż darmowe konto, eksportuj ogłoszenia i ciesz się zapytaniami od naszych użytkowników!

Zarejestruj się!